Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE ZA SVE STUDENTE - korigirano

PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE

Pozivamo studente prve godine da u ponedjeljak, 6. listopada 2014. dođu:

a) u 9,00 sati na susret s rektorom Sveučilišta u Zadru, prof. dr. sc. Antom Uglešićem.u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, II. kat.

b) u 10,45 sati na susret sa pročelnikom i nastavnicima Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu u Domu hrvatske mladeži, 3. kat.

POČETAK NASTAVE ZA STUDENTE SVIH GODINA

Svim studentima, svih godina studija, predavanja iz svih predmeta (uključujući i seminare i vježbe) počinju odmah u ponedjeljak 6. listopada, prema rasporedu koji je objavljen na web stranicama Odjela u Studentskom kutku, uz napomenu da će predavanje iz Matematike 6. 10. početi u 15:30. Vježbe iz Osnova botanike počinju tek u drugom tjednu nastave - pogledajte korekcije u rasporedu vezano za vježbe iz Osnova botanike.