Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

SVEČANA PRIMOPREDAJA STROJA ZA SUŠENJE VOĆA

Dana 18.09.2014., u 11:00 sati u dvorani Centra Stjepan Matijević (dvorana 1.3.), Trg Kneza Višeslava 9, na Relji, u nazočnosti Rektora Sveučilišta biti će obavljena svečana primopredaja stroja za sušenje voća. Nakon primopredaje biti će obavljena demonstracija rada stoja na parkiralištu Novog kampusa. Pozivaju se svi studenti studija primijenjene ekologije u poljoprivredi i djelatnici Odjela za ekolgiju, agronomiju i akvakulturu da sudjeluju na događaju.

Dodatne informacije: stroj suši voće korištenjem solarne energije. Namjena stroja: edukativna i za proizvođaće voća. Način nabavke: iz projekta „Tehnologija minijaturizacije: sinergije istraživanja i inovacije u cilju jačanja gospodarskoga razvoja jadranskoga područja - IPATECH“.