Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

OSNOVE BOTANIKE - vježbe - ispravljena obavijest

Na zamolbu studenata, a zbog kolokvija iz Matematike, objavljuje se novi raspored za vježbe iz Osnova botanike:

Vježbe iz Osnova botanike održat će se u 4 grupe. Popis studenata po grupama možete vidjeti ovdje. Prva i druga grupa imat će vježbe od 8. do 18. siječnja, a treća i četvrta grupa od 20. siječnja do 1. veljače. Vježbe se održavaju u praktikumu Poljoprivredne škole Stanka Ožanića (zgrada u Novom kampusu), ako nije drugačije naznačeno.

Ovaj raspored vrijedi samo za ovaj tjedan:

- srijeda, 8. 1.:

Prva grupa od 18 do 19:30, druga grupa od 19:30 do 21 sat.

- četvrtak, 9. 1.:

Prva grupa od 13 do 14:30, druga grupa od 14:30 do 16 sati.

- petak, 10. 1:

Prva grupa od 13 do 14:30, druga grupa od 14:30 do 16 sati.

- subota, 11. 1.:

Prva i druga grupa - zajedno - u učionici u DHM-u od 9 do 11 sati.

Raspored za ostale tjedne će se naknadno objaviti.

Studenti-ponavljači koji su odradili vježbe prošle godine, dužni su doći u utorak u 9:50 u praktikum Poljoprivredne škole i donijeti profesorici na uvid bilježnicu s vježbi od prošle godine. Studenti-ponavljači koji nisu odradili vježbe prošle godine, dolaze po rasporedu, sa svojom grupom, kako je naznačeno u tablici.