Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

SASTANAK sa studentima Primjenjene ekologije u poljoprivredi

Sastanak sa studentima-ponavljačima, studentima na parcijali, studentima u statusu S, studentima koji redovito ili izvanredno upisuju drugu ili treću godinu studija ili apsolventsku, održat će se u četvrtak 26. rujna u 18:30 u DHM. Dnevni red sastanka poslan je studentima putem Merlina, kao što će putem Merlina biti prosljeđene i ostale obavijesti na tu temu. Molimo studente da zbog gužvi oko upisa u prvu godinu studija ne dolaze iduća dva dana u tajništvo, ne zovu i ne šalju e-mailove s upitima, već prate obavijesti na Merlinu i dođu na sastanak gdje će moći postavljati pitanja i dobiti sve odgovore.

Redoviti i izvanredni studenti koji su ispunili sve uvjete za upis u drugu ili treću godinu studija na upis u višu godinu mogu doći u prvom tjednu listopada.