Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

TERENSKA NASTAVA - obavijest

Studenti koji idu na praktičnu nastavu u BiH trebaju prije puta provjeriti valjanost svojih osobnih isprava. Za ulazak u BiH potrebna je ili važeća osobna iskaznica ili važeća putovnica.

Polazak je s parkirališta Novog kampusa 6. lipnja u 7:00 sati, a povratak 7. lipnja u večernjim satima.

Radi praćenja nastave i vođenja bilješki potrebno je da studenti obavezno sa sobom ponesu bilježnicu, a bilo bi dobro, ako su u mogućnosti, da ponesu i fotoaparat.

Kako se radi o terenskoj nastavi studenti također moraju ponijeti sa sobom gumene čizme i kutu. Bez radne obuće i odjeće neće se moći nazočiti nastavi.

Također, treba napomenuti kako se radi o nastavi u planinskom području pa je potrebno ponijeti i topliju odjeću.