Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

SASTANAK SA STUDENTIMA - REAKREDITACIJA

Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu Sveučilišta u Zadru trenutno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu međunarodno Stručno povjerenstvo posjetit će naš Odjel. Obavezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog i nenastavnog osoblja te studentima.

Ljubazno molimo studente Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu da se u srijedu, 24. travnja 2013.  godine s početkom u 14.30 h u učionici u DHM-u u što većem broju odazovu na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.

Više o samom postupku reakreditacije možete naći na internetskim stranicama Agencije za znanost i visoko obrazovanje:

U slučaju promjene termina, studenti će biti obaviješteni putem weba Odjela i putem sustava za učenje Merlin.