Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

PRAKTIČNA NASTAVA

Praktična nastava za studente prve i druge godine održat će se u ponedjeljak 4. lipnja 2012. Organiziranim prijevozom kreće se iz Zadra u 8 sati ujutro s parkirališta u Novom kampusu, na cjelodnevnu nastavu na terenu u Centru za samoodrživost u Velikoj Plani u Lici. Povratak je u večernjim satima, a predviđen je ručak za sve studente. Praktična nastava je obavezna za redovite studente prve i druge godine. Izvanredni studenti mogu ići na praktičnu nastavu ako žele, te se u tom slučaju moraju prijaviti u tajništvo radi rezervacije smještaja u autobusu najkasnije do ponedjeljka 28. svibnja. Redovni studenti su obavezni potvrditi svoje sudjelovanje na nastavi prijavom u tajništvo, također do ponedjeljka 28. svibnja. Prijava se može napraviti e-mailom, telefonom ili osobnim dolaskom.