Department of Pedagogy

FESTIVAL ZNANOSTI

U sklopu ovogodišnjeg Festivala znanosti, nastavnici i studenti Odjela za pedagogiju održali su 6. svibnja u Osnovnoj školi Voštarnica radionicu pod nazivom ,,Vrijednosti koje život znače". Cilj radionice bio je učenicima približiti ulogu i značaj odgojno-obrazovnih vrijednosti u kontekstu škole, odnosno institucionalnog odgoja i obrazovanja. Kroz navedenu aktivnost, učenici su sa svojim učiteljicama te nastavnicima i studentima Odjela za pedagogiju sudjelovali u izradi kreativnih uradaka na temu ,,Vrijednosti koje život znače". Neki od ciljeva ove radionice svakako su jačati značaj inkluzije učenika s teškoćama u društvenoj zajednici, povezati značaj pedagogijske teorije i pedagoške prakse  te značaj kvalitetne komunikacije između ključnih sudionika odgojno-obrazovnog procesa. Nakon ove uspješne aktivnosti, cilj je organizirati izložbu učeničkih uradaka u Gradskoj  knjižnici Zadar kako bi se šira društvena javnost upoznala s ulogom i značenjem inkluzije. Fotografije se mogu pogledati u našoj foto galeriji.

FOTO GALERIJA