Pozivamo Vas na početnu konferenciju projekta "Misli (na) plavo - kako more utječe na nas i kako mi na njega"

Dragi partneri, podržavatelji, pratitelji, kolege i prijatelji,

ovim putem pozivamo Vas na početnu konferenciju projekta "Misli (na) plavo - kako more utječe na nas i kako mi na njega", nositelja Društva istraživača mora 20000 milja, uz partnerstvo Sveučilišta u Zadru, Udruge za očuvanje bioraznolikosti Aurelia, Udruge studenata BIUS, Udruge Mavena – 36 njezinih čuda i Umjetničke organizacije SilbaEnvironment Art, sufinanciranog u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. iz Europskog socijalnog fonda.

Zbog trenutne epidemiološke situacije, predstavljanje projekta održati će se putem ZOOM aplikacije, u četvrtak 8. srpnja u 11 sati. Molimo Vas da svoje sudjelovanje potvrdite prijavom na  poveznicu, zaključno sa srijedom, 07. srpnja, nakon čega ćete dobiti poveznicu za spajanje.
Više o samom projektu nalazi se u prilogu.