Održana svečana dodjela potvrda o sudjelovanju u EU-CONEXUS Međunarodnom natjecanju škola Think Smart, Create Green

U Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, u srijedu 16. lipnja 2021. održana je svečana dodjela potvrda o sudjelovanju u EU-CONEXUS Međunarodnom natjecanju škola Think Smart, Create Green.  Učenici osnovnih škola Zadarske županije u okviru Međunarodnog natjecanja učenika "Misli pametno, kreiraj zeleno / Think Smart Create Green", koji je raspisala alijansa europskih sveučilišta EU-CONEXUS, zajedno sa svojim mentorima predstavili su u travnju ove godine projekte o održivom upravljanju obalnim prostorom.

Rezultati natjecanja.