Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 29. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Siniša BIZJAK, dipl. restaurator-konzervator, javno brani temu disertacije pod naslovom Spomenici od prokoneškog mramora u rimskoj Dalmaciji i njihovo očuvanje pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Miona Miliša, izv. prof. dr. sc. Željko Miletić i doc. dr. sc. Igor Borzić.
Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani (5), osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U petak 30. listopada 2020. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Igor DOBRAČA, mag. bibl., javno brani temu disertacije pod naslovom Objavljivanje u otvorenom pristupu među znanstvenicima iz društvenih i humanističkih znanosti u Republici Hrvatskoj: stanje, stavovi i motivacije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Franjo Pehar, izv. prof. dr. sc. Marijana Tomić i doc. dr. sc. Tomislav Jakopec.