Promocija devetoga broja časopisa Ars Adriatica i dviju novih monografija „AENONA – stambena arhitektura“ i „UVELIKO I U MALO: lik i likovnost renesansnog Cresa“

Odjel za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru poziva vas na predstavljanje devetoga broja časopisa Ars Adriatica i dviju novih monografija iz Biblioteke Zephyrus: Marija Kolega, AENONA ¬ stambena arhitektura i Laris Borić – Jasenka Gudelj, UVELIKO I U MALO: lik i likovnost renesansnog Cresa.
Predstavljanje će se održati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, II. kat) u petak 7. veljače 2020. s početkom u 18 sati.