Na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću gostujuća izložba o povijesti obrazovanja učitelja u Čakovcu

Odjel za nastavničke studije u Gospiću poziva Vas na otvorenje izložbe Odsjeka za učiteljski studij u Čakovcu, Učiteljskog fakulteta u Zagrebu, pod nazivom: 140 godina od osnutka Učiteljske škole u Čakovcu  i 100 godina nastave na hrvatskom jeziku, autorice Magdalene Vrbanec. Otvorenje izložbe održat će se na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću, 31. siječnja 2020., u 11.30.
Izložba je realizirana u okviru jubilarne proslave značajnih datuma u povijesti obrazovanja učitelja u Čakovcu te predstavlja vrijedan doprinos povijesnom proučavanju učiteljskog poziva u Hrvatskoj.