Sveučilište u Zadru na trećem partnerskom sastanku projekta Excover u talijanskoj regiji Friuli: Nakon analize teritorija kreće se u osmišljavanje strategije pozicioniranja na turističkom tržištu

Kvalitetna analiza teritorija preduvjet je za oblikovanje uspješnog proizvoda na sve zahtjevnijem turističkom tržištu. Upravo zato je kroz projekt Excover osmišljena metodologija koja 12 partnera vodi kroz proces analize prema oblikovanju strategije pozicioniranja, pa u konačnici i pilot turističkih paketa kojima će se turiste pokušati privući u manje poznata, ali potencijalima bogata odredišta u Jadranskoj regiji obuhvaćenoj projektom Excover.

Više o trećem partnerskom sastanku projekta Excover održanom u talijanskoj regiji Friuli pročitajte ovdje.