Studenti povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru pozivaju Vas na otvorenje Izložbe nagrađenog autora IV. Biennala hrvatske mlade fotografije

Pozivamo Vas na otvorenje Izložbe nagrađenog autora IV. Biennala hrvatske mlade fotografije koja se održava u petak, 6. prosinca 2019. godine u Gradskoj loži u Zadru u 19:00h. Izložba je zaključak ciklusa izložbe IV. Biennale hrvatske mlade fotografijeneprofitnog projekta studenata povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru, održane u listopadu 2018. godine u galeriji Kapetanova kula u Zadru, kada se petnaest autora i autorica, biranih od strane stručnog žirija, predstavilo s fotografijama na temu Refleksija.

The Guest House Matka Meštrovića, izložba je nagrađenog autora IV. Biennalea hrvatske mlade fotografije. U ciklusu fotografija s prikazom bolničkih hodnika, podruma, čekaonica, soba i kreveta lišenih ljudske prisutnosti, autor se suočava s vlastitim stanjem uslijed bolesti, a potom i smrti voljene osobe.

Izložba je otvorena do 16. prosinca i možete ju posjetiti radnim danom od 9 - 18 h, te subotom od 9 -13 h. Veselimo se Vašem dolasku!