Audicija za studentski vokalno-instrumentalni sastav „Študija“

U sklopu Odjela za etnologiju i antropologiju otvoren je kolegij ETNOGLAZBENI PRAKTIKUM, svojevrsni poligon za kreativni izričaj studenata koji imaju interes, senzibilitet ili radoznalost spram tradicijske glazbe općenito.

U odabiru glazbenoga repertoara sudjeluju prvenstveno studenti, a s obzirom na njihove preferencije (glazbeni ukus), glazbene (vokalno-instrumentalne) vještine i kreativne potencijale stvarat će se zbir pjesama iz hrvatske tradicijske glazbene riznice, ali kroz mogućnost najrazličitijih aranžmana rock, pop, jazz... provenijencije.

Osim timskoga rada pri uvježbavanju repertoara te prezentiranja individualnih potencijala, kolegij pruža priliku javnoga prezentiranja glazbenog programa.

Audicija za nove članove „Študije“ održat će se u utorak 15. 10. u 16:30 (Novi kampus, I. kat, uč. 125), a prvi susret s dosadašnjim članovima bit će istoga dana u 16:45.

Kolegij Etnoglazbeni praktikum izborni je kolegij za studente svih odjela, a nosi 2 ECTS boda.

Za dodatne informacije javite se profesorici Katici Burić Ćenan (kburic@unizd.hr).