Ljetna škola „Informacijska tehnologija i mediji“ – ITMed2019

Međunarodna ljetna škola „Informacijska tehnologija i mediji“ – ITMed2019 održavat će se na Sveučilištu u Zadru od 28. do 30. kolovoza 2019. godine u organizaciji Odjela za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru, Odsjeka za komunikologiju Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu, Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Odsjeka za novinarstvo Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu.

Cilj je ove ljetne škole omogućiti polaznicima stjecanje novih znanja i vještina u području masovne komunikacije i konvergiranih medija putem različitih predavanja, radionica i rasprava.

Svečano otvaranje ljetne škole održat će se u srijedu 28. kolovoza 2019. godine u 9 sati u dvorani 131 Novog kampusa (Ulica dr. Franje Tuđmana 24i).