Otvoreni dan sociologije – utorak, 27. 11. 2018.

Odjel za sociologiju Sveučilišta u Zadru u utorak 27. studenoga 2018. od 14:00 do 20:00 sati u Svečanoj dvorani organizira Otvoreni dan sociologije tijekom kojega će biti prezentirani studentski završni i diplomski radovi iz ak. god. 2017./2018. Studenti i studentice sociologije bavili su se raznim temama – rodnim i ekološkim pitanjima, migracijama i medijskim ponašanjem mladih, pitanjama ovisnosti i socijalne distance prema manjinama u Hrvatskoj. Izborom tema te istraživačkim i interpretativnim pristupom ovi radovi daju zanimljiv presjek društvenih fenomena i stvarnosti u Hrvatskoj.

Uz prezentaciju radova, na Otvorenom danu sociologije bit će promovirani prvostupnici i prvostupnice sociologije za ak. god 2017./2018., a dodijelit će se i nagrade uspješnim studentima i studenticama sociologije. Također, održat će se i susret alumnija sociologije.

Pozivamo sve kolegice i kolege da nam se pridruže na našem zajedničkom danu, Otvorenom danu sociologije!

Plakat Otvorenog dana sociologije

Detaljan program Otvorenog dana sociologije