Dvanaesti znanstveni skup radne skupine „Pesticidi i korisni organizmi“

Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu Sveučilišta u Zadru i Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu suorganizatori su 12. znanstvenog skupa Međunarodne organizacije za biološku kontrolu zapadnog palearktika (IOBC/WPRS) radne skupine „Pesticidi i korisni organizmi“.

Organizacija IOBC-WPRS međunarodno je priznata jer potiče uporabu održivih, ekološki prihvatljivih i ekonomski izvedivih društveno usvojivih metoda suzbijanja štetnika i bolesti poljoprivrednih i šumskih kultura. Stoga IOBC-WPRS potiče suradnju u razvoju i promicanju bioloških i integriranih sustava proizvodnje.

Znanstveni skup Pesticides and beneficial održavat će se u Zadru od 30. rujna do 5. listopada 2018. u Hotelu Kolovare.

Više informacija o skupu možete pročitati ovdje.