Ljetna škola „Informacijske tehnologije i mediji“ – prijave u tijeku

Odjel za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru s Odsjekom za komunikologiju Hrvatskih studija, Odsjekom za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta i Odsjeka „Novinarstvo i medijska produkcija“ Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu suorganizira Ljetnu školu „Informacijske tehnologije i mediji“.

Kroz predavanja i niz radionica razmjenjivat će se profesionalna i stručna iskustva u interaktivnoj komunikaciji polaznika i nastavnika. Polaznici će dobiti uvid u nova znanja i vještine koje će ih osposobiti za snalaženje u novim okolnostima masovne komunikacije i konvergiranih medija.

Prijaviti se možete ispunjavanjem obrasca kojemu možete pristupiti klikom na poveznicu (REGISTER).

Sve ostale informacije saznajte na mrežnoj stranici Ljetne škole „Informacijske tehnologije i mediji“.