Poziv na Lingvističku sridu: izv. prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević, Europski lingvistički atlas: može li projekt trajati desetljećima?

U srijedu, 28. veljače 2018. godine, u 15:30 sati izv. prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević (Odjel za etnologiju i antropologiju, Sveučilište u Zadru) održat će predavanje pod naslovom "Europski lingvistički atlas: može li projekt trajati desetljećima?" u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku. Predavanje će se održati u dvorani za poslijediplomske studije u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (Ulica Mihovila Pavlinovića 1, 23000 Zadar). Veselimo se Vašem dolasku!