Odbojkašice osvojile srebro u Dubrovniku

Odbojkašice Sveučilišta u Zadru ostvarile su veliki uspjeh osvojivši srebro i drugo mjesto na međunarodnom turniru u odbojci koji se održao od 14. do 17. 12. 2017. u Dubrovniku.

U grupi su naše odbojkašice ostvarile dvije pobjede, i to protiv ekipa Sveučilišta Sjever (2 : 0) i Veleučilišta u Karlovcu (2 : 0), dok su izgubile od Sveučilišta u Pečuhu (0 : 2).

U polufinalu su pobijedile ekipu Sveučilišta u Zenici s rezultatom 2 : 0, dok ih je u finalu opet čekala ekipa Sveučilišta u Pečuhu koja je u drugom polufinalu bila bolja od ekipe Sveučilišta u Rijeci.

U neizvjesnom i napetom finalu do samoga kraja naše odbojkašice izgubile su rezultatom 2 : 0 (25 : 22, 26 : 24).

Ekipa Sveučilišta u Zadru: Martina Juričević, Mia Ninčević, Enea Mujagić, Iva Čotrić, Matea Trifunović, Kristina Golem, Marela Mastelić, Tea Stjepić. Voditelj ekipe: Tonći Jerak