Alumni klub – poziv na Skupštinu i prigodni program

Alumni klub Sveučilišta u Zadru organizira redovitu Skupštinu i prigodni program koji će se održati u utorak, 17. siječnja 2017. u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2., s početkom u 18.00 sati. Nakon Skupštine na kojoj će se podnijeti izvješće o aktivnostima Alumni kluba u 2016., predložiti prijedlog aktivnosti u 2017. godini te pružiti mogućnost upisa novih članova,  doc. dr. sc. Vanda Mikšić s Odjela za francuske i iberromanske studije govorit će o međunarodnom znanstvenom skupu OULIPO. U uvodnom dijelu programa nastupit će Natalija Papić i Luvija Petričić, učenice klavira Glazbene škole Blagoje Bersa (profesorica: Blanka Aždajić Medić)

Pozivamo članove i sve one koji bi se željeli priključiti Alumni klubu i svojom suradnjom doprinijeti očuvanju zadarske sveučilišne tradicije i promicanju ugleda Sveučilišta u Zadru da svojom nazočnošću uveličaju ovaj događaj.

Radujemo se vašem dolasku!