Konačna rang lista za utvrđivanje prava na potporu za privatni smještaj

Objavljeni su rezultati Natječaja za utvrđivanje prava na potporu za privatni smještaj redovitih studenata sveučilišnih i stručnih studija na Sveučilištu u Zadru za 2015./2016. akademsku godinu.

Konačna rang lista studenata koji su ostvarili pravo na potporu  završava s brojem  140 (Jagnjić, Mia).

Odluka Povjerenstva za žalbe
Konačna rang lista
Abecedni popis studenata prijavljenih na natječaj

Studenti apsolventi koji su ostvarili pravo na subvenciju privatnog smještaja trebaju do 28. veljače 2016. dostaviti potvrdu o upisu ljetnog semestra akademske godine 2015./2016., u protivnom gube pravo na potporu.

Studenti koji su ostvarili pravo  na potporu za privatni smještaj Ugovor o ostvarenom pravu potpisuju u Centru za studentski standard, Dr. Franje Tuđmana 24 d, Novi kampus, od 21. prosinca 2015. do 15. siječnja 2016. god.