Prezentacija GESIS panela za istraživanja u društvenim znanostima

U ponedjeljak 3. ožujka 2014. god. u 17.00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2) održat će se prezentacija GESIS panela za istraživanja u društvenim znanostima.
Projekt će predstaviti prof. dr. sc. Michael Bošnjak, profesor na Sveučilištu Mannheim i voditelj GESIS projektnog tima. Prezentacija će se održati na engleskom jeziku i, premda je namijenjena prvenstveno istraživačima u području društvenih znanosti, bit će otvorena za širu javnost.

GESIS panel je projekt koji financira njemačko Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a istraživačima iz svih područja društvenih znanosti i svih zemalja EU nudi jedinstvenu priliku za prikupljanje anketnih podataka.