Info dan na temu novih natječaja UKF-a

Fond "Jedinstvo uz pomoć znanja" (Unity through Knowledge Fund – UKF) spreman je na Sveučilištu u Splitu organizirati radionicu kao pomoć prijaviteljima na natječaje objavljene na stranicama www.ukf.hr i to:

3C Research in Industry and Academia Grant

1B Crossing Borders Grant

ukoliko bi bilo dovoljno polaznika zainteresiranih za prijavu na natječaje. Stoga Vas molimo da popunjavanjem i slanjem priložene prijavnice iskažete svoj interes za dolazak. Radionica se može održati 17. siječnja 2013. u 12.00 sati. Svoje prijave šaljite na adresu abanic@unist.hr najkasnije do 11. siječnja u 12.00 sati.

Ukoliko zainteresiranih prijavitelja ne bude dovoljno, organizator zadržava pravo otkazivanja radionice uz dogovor za mogućnost dolaska na radionicu na drugu lokaciju u drugom terminu.

Ured za znanost, međunarodnu i međusveučilišnu suradnju

Sveučilište u Splitu

Aleksandra Banić, dipl.oec.