Popis 10% najuspješnijih studenata upisanih na prvu godinu preddiplomskih i diplomskih studija

Za potrebe prijave na Natječaj za dodjeljivanje 2200 državnih stipendija redovitim studentima javnih visokih učilišta u Republici Hrvatskoj i naknada dijela troškova školarine studentima poslijediplomskih studija s invaliditetom za 2013. godinu (detalji natječaja: http://public.mzos.hr/Default.aspx?art=12040), Sveučilište u Zadru dostavlja Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta listu 10% najuspješnijih kandidata upisanih na prvu godinu svih preddiplomskih i diplomskih studija.

Studenti koji se nalaze na listama mogu se prijaviti za stipendiju u kategoriji A.

LISTA preddiplomski

LISTA diplomski

Prema naputcima Natječaja, kriterij za izradu liste aritmetički je prosjek ocjena na preddiplomskoj razini ili uspjeh na klasifikacijskom ispitu. Molimo studente zainteresirane za prijavu na Natječaj da eventualne prigovore na ovaj popis dostave u Ured za primjenu ECTS i priznavanje IVK do ponedjeljka 17. prosinca. Prijave se podnose Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta do 19. prosinca 2012. godine.