Predavanje prof. dr. sc. T. Jurića "Iskustva u provedbi sustava za osiguranje i unaprjeđenje kvalitete u visokom obrazovanju"

Odbor za praćenje Bolonjskog procesa organizira predavanje Iskustva u provedbi sustava za osiguranje i unaprjeđenje kvalitete u visokom obrazovanju koje će održati prof. dr. sc. Tomislav Jurić, prodekan Poljoprivrednog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i međunarodni stručnjak za vanjsku neovisnu periodičnu prosudbu sustava osiguravanja kvalitete na visokim učilištima. Na predavanju će govoriti o temeljnim ESG standardima kvalitete, svojim iskustvima u postavljanju sustava osiguravanja kvalitete na visokom učilištu, ali i svojim iskustvima kao certificiranog evaluatora. Predavanje će se održati 9. studenoga u Velikoj dvorani DHM-a (Odjel za povijest) s početkom u 18.30 h.