Odjel za nastavničke studije u Gospiću

SUDJELOVANJE NA KONFERENCIJI U LJUBLJANI

Nadnevka 30. studenog 2018. dvije profesorice našeg Odjela sudjelovale su s izlaganjima na konferenciji EDUvision 2018 Sodobni pristopi poučevanja prihodnjih generacij u Ljubljani. Doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković održala je pozvano predavanje pod naslovom The Use of Contemporary Media in Teaching among Primary School Teachers (Korištenje suvremenih medija u poučavanju kod nastavnika osnovnih škola) na temelju članka kojeg je napisala u koautorstvu s Markom Jurjevićem, asistentom iz informatike i Sanjom Perkušić, mag. primarnog obrazovanja, bivšom studenticom Odjela. Doc. dr. sc. Jasminka Brala-Mudrovčić održala je plenarno predavanje pod naslovom Toponimi u Pričama iz davnine Ivane Brlić-Mažuranić u koautorstvu s Marinom Pejić, mag. primarnog obrazovanja, bivšom studenticom Odjela.