Odjel za nastavničke studije u Gospiću

Obavijest o upisu na temelju rezultata državne mature -ljetni rok

SVEUČILIŠTE U ZADRU ODJEL ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU

UPIS STUDENATA U PRVU GODINU JEDNOPREDMETNOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA ZA UČITELJE   U AKADEMSKOJ GODINI 2014./2015.   (NA TEMELJU DRŽAVNE MATURE)

Od 18. do 24. 7.  (SAMO U RADNE DANE) od  9-12 sati i od 13-15 sati, u Studentskoj službi u Gospiću (PRVI KAT)

upis u prvu godinu jednopredmetnog redovitog integriranog preddiplomskog i diplomskog

sveučilišnog Učiteljskog studija izvan sjedišta Sveučilišta u Zadru obavljat će se u Studentskoj službi Odjela za

nastavničke studije u

Gospiću

Ulica dr. Ante Starčevića 12, Gospić

Dokumentacija za upis:

NA UPIS TREBA DOĆI OSOBNO PRISTUPNIK ILI NJEGOV PUNOMOĆNIK (punomoć ovjerena kod javnog bilježnika)

Pristupnik treba popuniti Matični, upisni i prijavni  list, koji će dobiti u Studentskoj službi, te priložiti izvorne dokumente:

·         Domovnica

·         Rodni list (hrvatski državljanin)

·         Svjedodžbu o položenoj državnoj maturi (učenici koji su završili gimnaziju)

·         Svjedodžbu o položenom ispitu iz izbornog predmeta (učenici koji su završili gimnaziju)

·         Svjedodžbu o završnom ispitu i potvrdu o položenim ispitima obveznog i izbornog dijela državne mature (učenici koji su završili strukovne škole)

·         Svjedodžbu o završnom ispitu (učenici koji nisu polagali državnu maturu)

·         Svjedodžbe svih razreda srednje škole u četverogodišnjem trajanju

·         Dvije fotografije (4x6 cm)

·         Potvrdu o prebivalištu ili presliku osobne iskaznice (hrvatski državljani)

·         Dokaz o kupnji indeksa u iznosu 120,00 kn

·         Dokaz o uplati troškova upisa / osiguranja / X-ice 150,00 kn

·         Dokaz o uplati školarine u iznosu 2.750,00 kn ( studenti koji drugi put upisuju prvu godinu studija)

NAPOMENA: Uplate možete izvršiti i na blagajni Odjela/ prizemlje