Odjel za germanistiku

Upisivanje na predmete ljetnog semestra, upisivanje u grupe, parcijale

Studenti se upisuju na predmete ljetnog semestra putem Studomata (od 5. do 15. veljače), prema obavijesti koju postavlja Studentska referada - vidi ovdje. Provjerite redove predavanjaraspored prije odabira predmeta! Ako se student/ica ne može upisati na predmete zbog poteškoća sa Studomatom, neka se javi u tajništvo (najbolje telefonom, ali može i e-mailom) radi upisa na izborne predmete, odnosno u referadu e-mailom radi upisa u ljetni semestar.

Obavijest o upisivanju u grupe za jezične vježbe dostupna je ovdje.

Studenti treće godine preddiplomskog studija Njemačkog jezika i književnosti, koji trebaju upisati izborne predmete u ljetnom semestru (vidi red predavanja za 6. semestar), trebaju napraviti predupis putem ovog obrasca, najkasnije 3. veljače, kako bi im se rezerviralo mjesto. Tajnica će ih upisati na izborne predmete u ISVU, a oni će dovršiti upis putem Studomata na ostale predmete.

Mole se studenti da zamolbe za parcijale pošalju e-mailom u tajništvo Odjela najkasnije do četvrtka, 18. veljače 2021. Upute i obrasci su dostupni ovdje.

Theme picker