Odjel za germanistiku

Parcijale

Sukladno Pravilniku o studijima i studiranju Sveučilišta u Zadru, studenti koji ne ispune uvjete upisa u višu godinu studija i studenti koji su u tekućoj akad. godini bili na parcijali, mogu predati zamolbu za upis nekih predmeta iz više godine studija (parcijalu). Kako bi omogućili brže i jednostavnije odobravanje zamolbi, napravljen je novi obrazac te se mole studenti da ga koriste. U slučaju tehničkih poteškoća u korištenju novog obrasca, možete koristiti stari obrazac. Studenti diplomskih studija koriste stari obrazac. Pri ispunjavanju obrazaca potrebno je navesti sve do sada položene predmete (iz zimskog i iz ljetnog semestra). Obrasci se ispunjavaju računalom i šalju e-mailom u tajništvo Odjela prije početka nastave, a najkasnije u prvom tjednu semestra.

Upute. Novi obrazac. Stari obrazac.