Odjel za germanistiku

Predavanje "Novi koronavirus, COVID-19: stvarna opasnost i prijetnja ljudskom zdravlju ili nekontrolirani strah i panika"

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

uzimajući u obzir zabrinutost koju dijelimo u vezi širenja zarazne bolesti koju uzrokuje COVID-2019 (tzv. corona virus) kao i potrebu da se stručno informiramo o načinima širenja i razvoja te bolesti, odlučili smo organizirati predavanje infektologa prof. dr. sc. Borisa Dželilije, dr. med., s Odjela za zdravstvene studije našega sveučilišta.

Predavanje pod naslovom Novi koronavirus, COVID-19: stvarna opasnost i prijetnja ljudskom zdravlju ili nekontrolirani strah i panika održat će se u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru u ponedjeljak 2. ožujka s početkom u 18 sati. Predavanje je namijenjeno zaposlenicima i studentima Sveučilišta u Zadru.

Srdačan pozdrav,

Uprava Sveučilišta u Zadru