Odjel za germanistiku

Natječaj za izbor najboljih studentica i studenata

Sveučilište u Zadru

Odjel za germanistiku

Zadar, 5. 12. 2012.

Predmet: Natječaj za izbor najboljih studenata/studentica na

Odjelu za germanistiku u akad. god.2011./2012.

Pozivaju se studenti/ce njemačkog jezika i književnosti da do 14. prosinca 2012. godine, do 15 sati,  tajnici Odjela za germanistiku  (gđi Ingeborg Maričić Sladović) dostave službeni prijepis ocjena sa studija njemačkog  jezika i književnosti i to:

1.     Studenti/ce 2. godine  preddiplomskog studija za uspjeh postignut u1. god. preddiplomskog studija (akad. god. 2011/2012);

2.     Studenti/ce 3. godine preddiplomskog studija za uspjeh postignut u 2. god. preddiplomskog studija (akad. god. 2011/2012);

3.     Studenti/ce 1. godine diplomskog studija, nastavnički smjer,  za uspjeh postignut u 3. god. preddiplomskog studija (akad. god. 2011/2012);

4.     Studenti/ce 2. godine diplomskog studija, nastavnički smjer,  za uspjeh postignut u 1. god. diplomskog studija, nastavnički smjer (akad. god. 2011/2012);

5.     Studenti/ce koji su diplomirali na studiju njemačkog jezika i književnosti, za uspjeh postignut na 2. godini diplomskog studija, nastavnički smjer (akad. god. 2011/2012)

Nagrade studentima/studenticama s najvišim prosjekom ocjena (jedan student u svakoj godini) bit će dodijeljene u sklopu svečane promocije prvostupnika i prvostupnica njemačkog jezika i književnosti u četvrtak, 20. prosinca 2012. godine, s početkom u 12 sati (Svečana dvorana Sveučilišta u Zadru).

Predsjednica Stručnog povjerenstva

za provedbu izbora najboljih studenata i studentica na Odjelu za germanistiku

Prof. dr. sc. Slavija Kabić