Odjel za lingvistiku

Poziv na Lingvističku sridu: "Della Bellin Dizionario italiano-latino-illirico – njegov sadržaj i paralele s modernom leksikografijom", Laura Elisa Maylein, mag.

Poštovane kolegice i kolege,

u srijedu, 18. svibnja 2022. godine u 14.00 sati,  Laura Elisa Maylein (mag., Sveučilište u Beču) održat će predavanje s naslovom "Della Bellin Dizionario italiano-latino-illirico – njegov sadržaj i paralele s modernom leksikografijom" u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku. Predavanje će se održati u suorganizaciji s Hrvatskim društvom za primijenjenu lingvistiku (HDPL) u učionici 1.3 u sveučilišnoj zgradi na Relji, Trg kneza Višeslava 9, Zadar, I. kat.

Postoji mogućnost praćenja predavanja online putem aplikacije Zoom, i to preko poveznice:

Srdačno Vas pozivamo da sudjelujete u ovom događanju!

S poštovanjem,

Odjel za lingvistiku