Odjel za lingvistiku
Obavijest studentima prve godine preddiplomskih i integriranih studija – susret s rektoricom i početak nastave

Dragi studenti prve godine preddiplomskih i integriranih studija, pozivamo vas na susret s rektoricom Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijanom Vican u ponedjeljak, 1. listopada 2018. u 10:00 sati  u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. 2, 2. kat).

Susret pročelnice i djelatnika Odjela za lingvistiku sa studentima održat će se prema slijedećem rasporedu:

a) u 10:45 sati u učionici 1.4. na Relji (Trg kneza Višeslava 9)susret sa studentima prvog (a1) predmeta dvopredmetnog studija;

b) u 11:45 sati u učionici 1.4. na Relji (Trg kneza Višeslava 9) susret sa studentima prve godine drugog (a2) predmeta dvopredmetnog studija.

Nastava za studente preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u utorak, 2. listopada 2018. godine.

Karta Sveučilišta u Zadru - sastavnice Sveučilišta s pripadajućim odjelima, odsjecima i ostalim ustrojbenim jedinicama.

Radujemo se vašem dolasku!
Pročitaj više