Department of Classical Philology

Upisivanje na predmete ljetnog semestra i parcijale

Studenti se upisuju na predmete ljetnog semestra putem Studomata (od 14. do 24. veljače), prema obavijesti koju postavlja Studentska referada - vidi ovdje. Provjerite redove predavanja i raspored prije odabira predmeta! Ako se student/ica ne može upisati na predmete zbog poteškoća sa Studomatom, neka se javi u tajništvo (najbolje telefonom, ali može i e-mailom) radi upisa na izborne predmete, odnosno u referadu e-mailom radi upisa u ljetni semestar.

Studenti treće godine preddiplomskog studija trebaju napraviti predupis e-mailom u tajništvo, najkasnije 13. veljače, kako bi im se rezerviralo mjesto. Tajnica će ih upisati na izborne predmete u ISVU, a oni će dovršiti upis putem Studomata na ostale predmete.

Mole se studenti da zamolbe za parcijale pošalju e-mailom u tajništvo Odjela najkasnije do četvrtka, 23. veljače 2023. Upute i obrasci su dostupni ovdje.