Odjel za informacijske znanosti

Sve u 16 : virtualno druženje djelatnika i studenata Odjela za informacijske znanosti

Pridružite se virtualnom druženju djelatnika i studenata Odjela za informacijske znanosti pod nazivom Sve u 16! sutra, 23.12. u 12.00h.

Druženje smo znakovito nazvali "Sve u 16" kako bismo dali do znanja da unatoč epidemiji mi i dalje radimo "sve u 16", ali i da nas na Odjelu u ovom trenutku i jest 16 aktivno zaposlenih, te da nam je 16 godina. Uz to, 16 latica na novom logu Sveučilišta predstavlja i našu institucijsku uklopljenost.

Na druženju koje će trajati od 12.00 do 13.00 predstavit ćemo kratko naš rad u prethodnoj godini, dodijeliti nagrade najboljim studentima, zahvalnice sudionicima projekta "Čujte, čitamo!", prisjetit ćemo se i najvažnijih izdanja i nagrada koje su u ovoj godini primili naši umirovljeni profesori kao i uspjeha naših djelatnika.

Svečanost ćete moći pratiti preko YouTubea putem poveznice:

Veselimo se zajedničkom virtualnom druženju! 🥳