Odjel za informacijske znanosti

Obavijest o načinu održavanja nastave od 28. studenog 2020.

Drage kolege,

nakon što je 27. studenoga 2020., donesena nadopuna Preporuka za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera od 31. kolovoza 2020., prema kojoj je nastavu na visokim učilištima potrebno održavati prvenstveno na daljinu, nastava na Odjelu za informacijske znanosti će se do opoziva te odluke održavati online.

Upute o održavanju nastave studenti će dobiti od predmetnih nastavnika.

Riječ je o mjeri usmjerenoj na očuvanje zdravlja pa vas lijepo molimo da se i dalje ponašate odgovorno i da pazite na sebe i druge, a uz to da redovito sudjelujete u online nastavi. Sudjelovanje na nastavi je obvezno, odnosno podliježe istim pravilima kao i fizička nastava.

Lijepo molim studente koji iz bilo kojeg razloga ne mogu osigurati uvjete za praćenje online nastave da se obavezno jave pročelnici, izv. prof. dr. sc. Marijani Tomić, najkasnije do 30.11.2020., na mail mtomic@unizd.hr

Srdačan pozdrav, ostanite zdravi i sigurni i vidimo se redovito u online okruženju