Odjel za informacijske znanosti

Predavanja o istraživačkim podacima i otvorenoj znanosti

Pozivamo vas na predavanja o istraživačkim podacima i otvorenoj znanosti  koje će održati Marijana Glavica i Iva Melinščak Zlodi s Filozofskog fakulteta u Zagrebu te doc. dr. sc. Jadranka Stojanovski s Odjela za informacijske znanosti (Sveučilište u Zadru) i iz "Centra za znanstvene informacije" Instituta Ruđer Bošković, i Alan Vodopijevec, također iz "Centra za znanstvene informacije" Instituta Ruđer Bošković. Predavanja su organizirana u okviru projekta SEEDS: South-Eastern European Data Services i namijenjena su znanstvenicima i studentima svih područja znanosti,  informacijskim stučnjacima, voditeljima projekata i drugima.

Predavanja će se održati 11. travnja (utorak) u 11 sati u zgradi Rektorata, dvorani PDS-a.

Program predavanja preuzmite ovdje.