Odjel za informacijske znanosti

NATJEČAJ za upis na redoviti i izvanredni dvogodišnji diplomski studij (razredbeni ispit je 28.10 u 12h na Novom kampusu)

Razredbeni ispit će se održati u petak 28.10 u 12h na Novom kampusu (Ul. dr. Franje Tuđmana 24i).

* * *

Tekst natječaja s detaljnim informacijama o upisu redovitog (2. upisni rok) i izvanrednog (3. upisni rok) jednopredmetnog diplomskog sveučilišnog studija Informacijskih znanosti nalazi se ovdje.

Materijali za prijavu predaju se osobno u tajništvu odjela ili poštom na  adresu:
Sveučilište  u Zadru, Odjel  za informacijske znanosti, Ul. Franje  Tuđmana 24  i, 23000 Zadar,  s naznakom „Prijava na Natječaj za redoviti/izvanredni dvogodišnji diplomski studij“

Prijavnica

Rok za prijave je do 21.10.

Molimo vas da sve upite šaljete na: iznanosti@unizd.hr