Odjel za francuske i frankofonske studije

Sudjelovanje na nacionalnom sastanku koordinatora CEEPUS-a

U ponedjeljak 5. prosinca doc. dr. sc. Rea Lujić Pikutić, koordinatorica CEEPUS mreže za naš Odjel, sudjelovala je na nacionalnom sastanku koordinatora kako bi se upoznala s novostima i dobila nove ideje za povezivanje naših studenata i profesora s ostatkom Europe! ponedjeljak 5. prosinca doc. dr. sc. Rea Lujić Pikutić, koordinatorica CEEPUS mreže za naš Odjel, sudjelovala je na nacionalnom sastanku koordinatora kako bi se upoznala s novostima i dobila nove ideje za povezivanje naših studenata i profesora s ostatkom Europe! ponedjeljak 5. prosinca doc. dr. sc. Rea Lujić Pikutić, koordinatorica CEEPUS mreže za naš Odjel, sudjelovala je na nacionalnom sastanku koordinatora kako bi se upoznala s novostima i dobila nove ideje za povezivanje naših studenata i profesora s ostatkom Europe! ponedjeljak 5. prosinca doc. dr. sc. Rea Lujić Pikutić, koordinatorica CEEPUS mreže za naš Odjel, sudjelovala je na nacionalnom sastanku koordinatora kako bi se upoznala s novostima i dobila nove ideje za povezivanje naših studenata i profesora s ostatkom Europe!