Odjel za etnologiju i antropologiju

Obavijest o odražavanju nastave (28.11.2020.)

Drage kolegice i kolege,

nakon što je 27. studenoga 2020., donesena nadopuna Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera prema kojoj je nastavu na visokim učilištima potrebno održavati prvenstveno na daljinu, nastava na Odjelu za etnologiju i antropologiju do opoziva  odluke održavati će se ONLINE.

Upute o održavanju nastave studenti će dobiti od predmetnih nastavnika.

U svrhu kontinuiteta studija, ali i očuvanja zdravlja svih članova akademske zajednice molimo sve da poštuju Odluku te da se ponašaju odgovorno u nastaloj situaciji. Također, molimo studente koji iz bilo kojeg razloga ne mogu osigurati uvjete za praćenje online nastave da se obavezno jave mailom pročelnici, doc. dr. sc. Danijeli Birt Katić, ali i predmetnim nastavnicima.

Ostanite zdravi i sigurni. Nadamo se da ćemo se uskoro ponovno vidjeti u našoj 125. Dok to ne bude moguće vidimo se redovito u online okruženju.