Odjel za ekonomiju

Obrane završnih i diplomskih radova

Studentica Antonia Jordan brani svoj završni rad pod nazivom " Specifičnosti menadžmenta u javnom sektoru" u srijedu 3. ožujka 2021. u 14:30h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Mladen Rajko, predsjednik povjerenstva, prof. dr. sc. Aleksandra Krajnović, mentorica, izv. prof. dr. sc. Ivica Zdrilić, član.

Studentica Sara Grdaš brani svoj diplomski rad pod nazivom " Perspektive razvoja kulturnog turizma  u Republici Hrvatskoj na primjeru grada Zadra" u srijedu 3. ožujka 2021. u 15:00h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Mladen Rajko, predsjednik povjerenstva, prof. dr. sc. Aleksandra Krajnović, mentorica, izv. prof. dr. sc. Ivica Zdrilić, član.

Studentica Marija Bodrožić Govorčin brani svoj diplomski rad pod nazivom " Menadžment znanja, inovativnost i kreativnost kao čimbnici poslovne konkurentnosti" u srijedu 3. ožujka 2021. u 15:30h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Ivica Zdrilić, predsjednik povjerenstva, prof. dr. sc. Aleksandra Krajnović, mentorica, izv. prof. dr. sc. Mladen Rajko, član.

Studentica Marija Šimatović brani svoj diplomski rad pod nazivom " Razvoj sportskog turizma s osvrtom na Zadarsku županiju" u četvrtak 4. ožujka 2021. u 14:30h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Ivica Zdrilić, predsjednik povjerenstva, prof. dr. sc. Aleksandra Krajnović, mentorica, doc. dr. sc.Jurica Bosna, član.

Studentica Viktorija Arbanas brani svoj diplomski rad pod nazivom " Izbor lokacije u sklopu planiranja fiksnog kapaciteta" u srijedu 10. ožujka 2021. u 10:00h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Anita Peša, predsjednik povjerenstva,  izv. prof. dr. sc. Berislav Bolfek, mentor, izv. prof. dr. sc. Mladen Rajko, član.

Studentica Iva Kinda brani svoj diplomski rad pod nazivom " Postupak uvođenja eura i očekivani učinci na hrvatsko gospodarstvo" srijedu 10. ožujka 2021. u 10:00h u učionici 8 na Odjelu za ekonomiju pred povjerenstvom : izv. prof. dr. sc. Berislav Bolfek, predsjednik povjerenstva,  izv. prof. dr. sc. Anita Peša, mentorica, izv. prof. dr. sc. Mladen Rajko, član.