Odjel za ekonomiju

VUKOVAR_OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE VUKOVARA 1991.

SVEUČILIŠTE U ZADRU ZA SVOJE STUDENTE I DJELATNIKE ORGANIZIRA

PUTOVANJE U VUKOVAR I SUDJELOVANJE U OBILJEŽAVANJU DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA 1991.

18. STUDENOGA 2017.

Sveučilište organizira i snosi trošak prijevoza, a sudionici sami snose trošak smještaja i druge troškove putovanja.

S obzirom na vrlo kratko vrijeme koje nam ostaje na raspolaganju za organizirani odlazak autobusom, potrebno je što prije obaviti individualiziranu rezervaciju i uplatu smještaja (svatko za sebe) u Hotelu SPAČVA u mjestu Apševci kod Lipovca. Rezervaciju smještaja najlakše i najbrže možete napraviti preko portala Booking.com, za noćenje 17. studenoga 2017. (petak).

Polazak za Vukovar bit će 17. studenoga 2017., a točno vrijeme i mjesto ukrcaja u autobus javit ćemo vam naknadno po primitku vaše rezervacije smještaja u naznačenom hotelu.

Nakon što rezervirate smještaj, potvrdu o rezervaciji pošaljite voditelju putovanja mr. sc. Vinku Bakiji na vbakija@unizd.hr.

Povratak iz Vukovara (18. studenoga 2017.) u Zadar predviđen je u kasnim večernjim satima.