Centar Stjepan Matičević

Temeljna znanja o odgoju i obrazovanju - VAŽNA OBAVIJEST STUDENTIMA

Nastava na kolegiju Temeljna znanja o odgoju i obrazovanju (predavanja i seminari) za studente nastavničkih kompetencija  započinje u ponedjeljak, 12. listopada u 9.00 sati za grupu A (dvorana 117, Novi kampus) i utorak 13. listopada u 10.00 sati za grupu B (dvorana 117, Novi kampus).

Grupa A – studenti čija prezimena započinju slovima A - K

Grupa B – studenti čija prezimena započinju slovima L – Ž-

Prvi tjedan nastave (gore navedeni termini) nositeljica kolegija i suradnica u seminarskoj nastavi će zajedno primiti studente i podijeliti materijale za nastavu, kao i važne informacije vezane uz daljnju organizaciju i način izvođenja nastave. Mole se svi studenti da se pridržavaju sigurnosnih mjera (mjerenje tjelesne temperature prije dolaska, nošenje maske, dezinfekcija ruku na ulazu) i da prvi tjedan nastave poštuju podjele u grupe. Kasnije su moguće izmjene u raspodjeli studenata u grupe zbog kolizija ali o svemu tome će se studente obavijestiti i informirati tijekom prvog susreta.

U Zadru, 5. listopada 2020. god.

Doc. dr. sc. Daliborka Luketić, sunositeljica kolegija

Tamara Gospić, mag. paed., izvoditeljica seminarske nastave