Department of Archaeology

Dodatni ispitni rok

Termini ispita na dodatnom ispitnom roku:

Doc. dr. sc. Kristina Horvat Oštrić - Neolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe i Eneolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe - 4. listopada 2022. godine u 09,00 sati  (pravo izlaska na ispit imaju samo oni studenti kojima su navedeni kolegiji uvjet za upis više godine)

Doc. dr. sc. Jure Šućur - 5. listopada 2022. godine u 15,00 sati

_______________________________________________.

Izv. prof. dr. sc. Dario Vujević - Metodologija arheoloških istraživanja II - 7. listopada 2022. u 08:30 sati

Doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić - 7. listopada 2022. u 17,00 sati

Dodatnom roku kod prof. Fabijanića mogu pristupiti samo oni studenti kojima je neki od njegovih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija; studenti koji žele pristupiti dodatnom roku uz prethodno navedene uvjete trebaju se e-mailom javiti prof. Fabijaniću najkasnije do 5. listopada.

Izv. prof. dr. sc. Igor Borzić - 7. listopada 2022. u 09,00 sati

Prof. dr. sc. Dražen Maršić - 7. listopada 2022. u 12,00 sati

Dodatnom roku kod prof. Dražen Maršić mogu pristupiti samo oni studenti kojima je neki od njegovih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija. Studenti ne mogu pristupiti ispitu kod prof. Maršića ukoliko pristupaju još nekom ispitu u dodatnom ispitnom roku. Studenti koji zadovoljavaju prethodno navedene uvjete trebaju se e-mailom javiti prof. Maršić najkasnije do 6. listopada u 11,00 sati.

Studenti trebaju imati prijavljen ispit iz kolegija kojeg polažu na drugom jesenskom ispitnom roku.