Odjel za arheologiju

Terenska nastava

Terenska nastava u akad. god. 2018./2019. izvodit će se u Nadinu, a započinje u četvrtak, 2. svibnja 2019., prema sljedećem rasporedu:

2. 5. – 17. 5. 2019. studenti 1. god. preddiplomskog i 1. god. diplomskog studija arheologije,
18. 5. – 3. 6. 2019. studenti 2. i 3. godine preddiplomskog studija arheologije.

Raspored vožnje za terensku

Polazak 6,15 sati:

• Autobusni kolodvor, vanjska strana (stanica za lokalne autobuse) – Lipotica – Mala pošta – Ul. dr. F. Tuđmana – Nadin

(Studenti autobus mogu čekati i na Lipotici ili Maloj pošti)

Povratak 14,00 sati:

• Nadin – Ul. dr. F. Tuđmana – Mala pošta – Lipotica – Autobusni kolodvor

(Povratak subotom u 13,00 sati.)

NAPOMENA:

*Terenska nastava je obvezna za sve redovno i izvanredne upisane studente preddiplomskog i diplomskog studija i studente koji studiraju pod statusom „S“.

*Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već odradili terensku praksu i imaju potpis u indeksu.