Odjel za arheologiju

Obavijest - Promocija prvostupnika 2018./2019. i 2019./2020. akad. god.

U tijeku je izrada dopunskih isprava i diploma za studente koji su obranili prvostupnički rad u 2019. i 2020. godini. Mole se navedeni studenti da se jave mailom u tajništvo Odjela za arheologiju najkasnije do 28. veljače 2021. ukoliko posjeduju dokaze za dodatne informacije za koje bi htjeli da budu navedene u njihovoj  dopunskoj ispravi o studiju.

Dokumentaciju koja sadrži dodatne informacije o studentu potrebno je poslati mailom te navesti točnu formulaciju  aktivnosti na hrvatskom i engleskom jeziku.

Primjer dodatne informacije o studentu: nositelj/ica državne stipendije, demnostrator/ica, aktivan/na član/ica Studentskog zbora, dobitnik/ca Rektorove nagrade, objavljivao/la radove za studentski časopis, sudjelovao/la na edukacijskom seminaru, proveo/la semestar na drugom sveučilištu u sklopu bilateralne suradnje, i sl.

Za sve nejasnoće i upite, tajnici su studentima na raspolaganju.