Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Rektorova nagrada

Povodom proslave Dana Sveučilišta, Dies academicus 2018, rektorica će dodijeliti nagrade studenticama i studentima Sveučilišta u Zadru za postignute uspjehe u prošloj akademskoj godini. Rektorovu nagradu mogu dobiti studenti treće godine preddiplomskog studija i studenti diplomskog studija te apsolventi preddiplomskog i diplomskog studija. Nagrade se dodjeljuju ne samo za ostvareni prosjek ocjena, već i za cjelokupni studentski angažman, odnosno postignute rezultate u istraživačkim, stručnim, umjetničkim i sportskim aktivnostima koji se mogu dokumentirati. Odjel predlaže studenticu ili studenta kao kandidata za dodjelu Rektorove nagrade. Molimo zainteresirane studente da se jave u tajništvo do četvrtka, 22. veljače 2018.

Kriteriji za kandidaturu